strona główna   ::   kontakt




Nasza szkoła

•  aktualności
•  Ortofrajda 
•  fotogaleria  
•  stołówka
•  kalendarium 
•  pielęgniarka  

Dla rodziców

•  spotkania z rodzicami
•  informacje
•  materiały
•  UBEZPIECZENIE    

Rada Rodziców

• informacje
• sprawozdania

Aktualizacja strony

sobota, 14 października 2017



Nauczyciele - rok szkolny 2017/2018

Dyrektor szkoły

mgr Krystyna Bielecka - Zagórna

 

Wicedyrektor szkoły

mgr Beata Glądała

Wicedyrektor szkoły

mgr Danuta Gielnik

  • Język polski

mgr Izabela Góra

mgr Jolanta Kortiak-Gulbinowicz

mgr Bogusława Zygmańska

mgr Elwira Lewandowska-Cebo

mgr Monika Kardyńska-Bodnar

 

  • Język angielski

mgr Magdalena Cieśla

mgr Grażyna Marchlewska

mgr Maciej Dudek

mgr Katarzyna Polak-Koleśnik

 

  • Język niemiecki

mgr Anna Kaleczyc

 

  • Matematyka

mgr Danuta Gielnik

mgr Małgorzata Nazim
mgr Agata Markowicz-Narękiewicz

mgr Elżbieta Dowgiałło

mgr Maria Mędrek

 

  • Historia

mgr Beata Glądała

mgr Izabela Tomella

 

  • Przyroda

mgr Katarzyna Olech

mgr Elżbieta Sieczko
 

  • Biologia

mgr Elżbieta Sieczko

mgr Wioletta Pilipczuk
 

  • Chemia

mgr Olech Katarzyna

  • Fizyka

mgr Aneta Żak-Izbińska

  • Geografia

mgr Debora Szkudlarek

  • Muzyka

mgr Dorota Gąsior
mgr Sylwia Gajewska

 

  • Plastyka

mgr Dorota Gąsior

mgr Danuta Frączek
mgr Anetta Wnuk
mgr Alicja Anczarska

 

  • Technika i informatyka

mgr Marzena Pach

  • Zajęcia komputerowe
    i informatyka

mgr Izolda Karmazyn - Kanonowicz

 

  • Wychowanie fizyczne

mgr Hanna Grzegrzółka

mgr Sławomir Szwarc
mgr Ewa Frontczak
mgr Kajetan Struk

mgr Łucja Witowska (basen)

 

  • Edukacja wczesnoszkolna

mgr Daria Trusz

mgr Magdalena Jagiełło

mgr Julita Przybylska

mgr Małgorzata Piechowska

Beata Rucińska

mgr Anetta Wnuk

mgr Aneta Kuryłło

mgr Wiesława Bednara

mgr Grażyna Kinik

mgr Tamara Tumulec
mgr Agnieszka Juchniewicz-Wróbel

 

  • Doradztwo zawodowe

mgr Krystyna Przepiórka

 

  • Wychowanie do życia
    w rodzinie

mgr Małgorzata Chamera
mgr Izabela Borys

  • Nauczyciel wspierający

mgr Marta Banaś
mgr Monika Sawicka
mgr Katarzyna Zygmańska
mgr Luiza Perko
mgr Sylwia Gajewska
 

  • Religia

mgr Sylwia Stępień-Kubiak

mgr s. Monika Hoffmann

mgr Zuzanna Kaluga

 

  • Terapia pedagogiczna

mgr Elwira Szeliwiak

  • Logopeda

mgr Lidia Stasiak
mgr Edyta Dąbrowska
mgr Izabela Borys
mgr Dominika Bezulska
 

  • Pedagodzy

mgr Małgorzata Słupińska
mgr Agnieszka Gierula
 
  • Psycholog

mgr Jakub Kaleczyc

  • Terapia SI

mgr Wiesława Bednara
mgr Anna Godula
 
  • Rewalidacja

mgr Jolanta Zielińska

 

  • Biblioteka

mgr Małgorzata Chamera
mgr Debora Szkudlarek
 

  • Świetlica

mgr Danuta Szałapska
mgr Angelika Bielecka
mgr Alicja Anczarska


Dziennik lekcyjny

Instrukcja pierwszego logowania do dziennika

Uczniowie

•  plan lekcji
•  podręczniki
•  po lekcjach
•  wyniki konkursów
•  sport
•  świetlica
•  biblioteka

Strony klas i inne

•  3c
•  Koło "Zręczne ręce"

Nauczyciele

•  kadra
•  pedagog

Dla nauczycieli

Materiały szkoleniowe

Dla pracowników
i emerytów

•  informacje   




Opracowanie i treść © Izolda Karmazyn - Kanonowicz

szablony