strona główna   ::   kontakt


 

Nasza szkoła

•  aktualności
•  fotogaleria  
•  stołówka
•  kalendarium
•  pielęgniarka  

Dla rodziców

•  spotkania z rodzicami
•  informacje
•  materiały
•  UBEZPIECZENIE   

Rada Rodziców

 • informacje
 • sprawozdania

Aktualizacja strony

środa, 14 lutego 2018



Wyniki konkursów - rok szkolny 2017/2018

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta”

Do tegorocznej edycji konkursu „Geo- Planeta” przystąpiło 13 uczniów naszej szkoły. Do zdobycia było 38 punktów (30 z testu oraz 8 za pytanie otwarte).

Wyniki konkursu:

1.     Kacper Lipski-               30pkt

2.     Adam Korpalski-           29pkt

3.     Agata Grochocka-         28pkt

4.     Kamil Chorążewski-       27pkt

5.     Agata Stępień-              27pkt

6.     Alan Ciechanowicz-       26pkt

7.     Szymon Sybidło-           25pkt

8.     Zuzanna Rudnicka-        25pkt

9.     Nikola Boroń-               24pkt

10.  Kornelia Pietrzak-          23pkt

11.  Miłosz Dąbrowski-         21pkt

12.  Kajetan Pędziwiatr-       20pkt

13.  Hanna Ostrowska-        17pkt

Gratulacje!!!

Najlepszy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę książkową, pozostali uczniowie otrzymali dyplomy wyróżnienia oraz uznania. Wszystkim dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do kolejnych edycji.

Celem Konkursu Geograficznego „Geo-Planeta” jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii, przyrody oraz miejsca i znaczenia Polski na świecie (zarówno w aspekcie gospodarczym, jak też terytorialnym).

Szkolny koordynator konkursu

D.Szkudlarek

 

XIV Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny

Z poprawną polszczyzna na co dzień

2017/2018

W tym roku do pierwszego etapu, który odbył się 23 X przystąpiło 89 uczniów naszej szkoły. Nowej, utrudnionej formie konkursu najlepiej sprostało dziesięcioro uczniów, tzn. uzyskali przynajmniej 22 punkty na 30 możliwych do zdobycia. Są to:

1. Wiktor Wronek kl. 3a 24 pkt

2. Karolina Kołosowska kl. 3d 24 pkt

3. Natasza Leszczyńska kl. 5a 22 pkt

4. Lena Gajek kl. 5b 22 pkt

5. Gabriela Wojtysiak kl. 6a 23 pkt

6. Zuzanna Gulbinowicz kl. 6c 24 pkt

7. Alicja Kopaczewska kl. 6c 26 pkt

8. Julia Szwarc kl. 6c 26 pkt

9. Hanna Gawęcka kl. 6d 30 pkt

10. Martyna Podlewska kl. 7c 22pkt

To właśnie oni 8 stycznia reprezentowali naszą szkołę w drugim etapie. Na wyniki czekamy cierpliwie do 26 II. Czy ktoś zakwalifikuje się do Finału?

Do konkursu uczniów tych przygotowały panie nauczycielki: Daria Trusz, Wiesława Bednara, Elwira Lewandowska-Cebo, Izabela Góra, Jolanta Kortiak-Gulbinowicz.

Gratulujemy Uczniom i Nauczycielom.

Jolanta Kortiak-Gulbinowicz

szkolny organizator konkursu

 

W XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu

 ALFIK HUMANISTYCZNY,

który odbył się 13 grudnia 2017r.

 najlepszymi w naszej szkole okazali się uczniowie:

 

wśród klas trzecich:

* Oliwia Bujko, wynik dobry - 117,25 pkt., 78,16% punktów możliwych do zdobycia,

* Aleksandra Zarzecka, wynik dobry - 115,75 pkt., 77,16% ,

 

wśród klas czwartych:

* Oliwia Mielczarek, wynik bardzo dobry - 137,5 pkt., 91,66%,

*Antonina Wróbel, wynik bardzo dobry - 134 pkt, 89,33%,

* Michał Stefaniak, wynik bardzo dobry - 130,75 pkt., 87,16%,

* Katarzyna Szymańska, wynik bardzo dobry - 130,25 pkt., 86,83%,

* Mateusz Nowak, wynik bardzo dobry - 127 pkt., 84,66%,

* Zofia Kołtuniak, wynik bardzo dobry - 125,75 pkt., 83,83%,

* Aleksandra Zaborowska, wynik bardzo dobry - 125 pkt., 83,33%,

* Marta Falfura, wynik bardzo dobry - 123,75 pkt., 82,5%,

* Zuzanna Przybyszewska, wynik dobry - 116,25 pkt., 77,5%,

* Malwina Pędziwiatr, wynik dobry - 114 pkt., 76%,

 

wśród klas piątych:

* Zofia Jagiełło, wynik bardzo dobry - 125 pkt., 83,33%,

* Zuzanna Rudnicka, wynik dobry - 113,75 pkt., 75,83%,

 

wśród klas szóstych:

* Hanna Gawęcka, wynik bardzo dobry - 138,75 pkt., 92,5%,

* Martyna Porankiewicz, wynik bardzo dobry - 132,5 pkt., 88,33%,

* Dominika Plezia, wynik bardzo dobry - 130,75 pkt., 87,16%,

* Nadia Rynkiewicz, wynik bardzo dobry - 121,25 pkt., 80,83%,

* Zuzanna Gulbinowicz, wynik bardzo dobry - 121,25 pkt., 80,83%,

* Paweł Cebo, wynik dobry - 117,5 pkt., 78,33%,

* Jakub Rozenek, wynik dobry - 116,25 pkt., 77,5%,

 

wśród klas siódmych:

* Kacper Lipski, wynik dobry - 116,25 pkt., 77,5%,

* Kamil Chorążewski, wynik dobry - 116,25 pkt., 77,5% ,

* Agata Stępień, wynik dobry - 114,75 pkt., 76,5%.

 

Zwycięzcom gratuluję, wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie i życzę dalszych sukcesów w konkursach polonistycznych.

Szkolny organizator - Elwira Lewandowska-Cebo

 

Jesienna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus
z Języka Angielskiego – wyniki!

W klasach czwartych najlepsi w szkole okazali się:

1.    Emil Kret (18 miejsce w kraju);

2.    Amelie Yearsley  kl. 3e ( 20 miejsce w kraju);

3.    Patryk Bartoszewicz kl. 3e ( 30 miejsce w kraju)

Podkreślić należy, ze Amelie i Patryk są uczniami TRZECIEJ klasy!

 

W kasach piątych:

1.    Łukasz Jabłoński kl. 5c ( 22 miejsce w kraju);

2.    Patryk Świat  kl. 5c ( 26 miejsce w kraju);

3.    Zuzanna Rudnicka kl. 5c ( 27 miejsce w kraju).

Wśród uczniów klas szóstych najlepsze lokaty zajęli:

1.    Adam Sumiński kl. 6a( 21 miejsce w kraju);

2.    Hanna Gawęcka kl. 6d ( 24 miejsce w kraju);

3.    Jakub Rozenek kl. 6c ( 28 miejsce w kraju).

Wszystkim uczniom gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w konkursach – podnoście poprzeczkę, wzbogacajcie się o doświadczenia i osiągajcie każdego dnia więcej!

Wyniki wszystkich uczestników dostępne są
u pani Magdaleny Cieśli.

 

Międzyszkolny Konkurs Artystyczno - Ekologiczny zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Krępsku

"Zabaweczki z aluminiowej puszeczki" w kategorii klas  I- III

III miejsce Piotr Królikiewicz klasa 3c SP2 Goleniów

 


Dziennik lekcyjny

Instrukcja pierwszego logowania do dziennika

Uczniowie

•  plan lekcji
•  podręczniki
•  po lekcjach
•  wyniki konkursów
•  sport
•  świetlica
•  biblioteka

Strony klas i inne

•  3c

Nauczyciele

•  kadra
•  pedagog

Dla nauczycieli

Materiały szkoleniowe

Dla pracowników
i emerytów

•  informacje   




Opracowanie i treść © Izolda Karmazyn - Kanonowicz

szablony